Твіті – це інтернет-магазин якісного закордонного дитячого одягу з Європи та США по доступних цінах.

У нас Ви можете придбати дитячий одяг в широкому асортименті для Вашої дитини віком від народження до 14-ти років, який можна придбати як у нашому магазині в м.Луцьку, так і у цьому інтернет-магазині замовивши з доставкою по Україні. У нас представлений дитячий одяг, взуття, аксесуари та іграшки таких всесвітньовідомих торгових марок як: Carters, Crazy8, Lupilu, Disney, F&F, George, Gymboree, H&M, Matalan, Mothercare, Old Navy, OshKosh, B'gosh, ТМ Next

Магазин Твіті був відкритий у м.Луцьку у 2014 році та швидко завоював довіру батьків як надійний помічник у виборі якісного дитячого одягу з Європи та США по доступних цінах. Того ж року ми відкрили інтернет магазин http://tweety.com.ua, розширивши таким чином нашу діяльність на всю Україну.

Головним завданням нашої молодої команди є допомога батькам у виборі якісного закордонного одягу, адже речей у таких фірм як Carters, OshKosh, Lupilu, Disney, George, H&M, Matalan, Mothercare, Old Navy, ТМ Next, Crazy8, F&F, Gymboree дуже багато і розібратись що краще дуже складно. Наша команда за цей час, що займається дитячим одягом уже стала експертами у його виборі.  На першому місці у нас стоїть якість та безпека дитячих речей, але ми не забуваєм і про ціну та моду ) Отже, за кожну річ яка продається у нашому магазині, ми несемо відповідальність та гарантуємо її якість та надійність.  А якщо у Вас виникли додаткові запитання або труднощі з вибором чи замовленням на сайті просто зателефонуйте до нас. Вас проконсультує наш працівник, підкаже у правильному виборі, та оформить Ваше замовлення.

Дуже важливо саме з дитинства починати одягати дитину у якісні та красиві речі, адже саме з малку закладається основа до стилю людини та впевненості людини на все життя. Надіємося, що наші поради та одяг який представлений у нашому магазині принесе радість та користь Вам та Вашим малюкам та додасть яскравих барв у їхнє життя.