Дисконтні ціни

Інтернет-магазин Твіті пропонує своїм активним покупцям якісні товари за дисконтними цінами - умови кращі, ніж у традиційних магазинах.

Чому саме ми?

 

Оригінальність виробів 

Ми підбираємо для Вас виключно оригінальні дитячі товари від популярних світових брендів з Європи та США серед яких Carters, Crazy8, Gymboree, Disney, Old Navy, OshKosh, H&M, Mothercare, Next, F&F, George, Matalan, Lupilu та співпрацюємо тільки з офіційними закордонними диллерами, країн виробників. Саме тому наш товар захищений від підробок та дешевший від аналогічних товарів у інших магазинах. Вас приємно здивує співвідношення ціни і якості у нашому магазині.

Детальніше

 

Повернення

Якщо з якоїсь причини ви передумали здійснювати покупку або отримане замовлення став для Вас неактуальним, Ви можете відмовитися/оформити повернення.
На Ваш вибір ми запропонуємо кілька зручних і швидких способів повернення грошових коштів.

Детальніше

 

Допомога та консультування

Фахівці служби клієнтської підтримки Твіті, завжди готові відповісти на ваші питання і проконсультувати - як по телефону, так і в режимі онлайн. Ми завжди готові вислухати ваші побажання та зауваження.

Зв'язатися з нами.

 

Захист інформації 

Інтернет-магазин Твіті використовує сучасні технології для забезпечення інформаційного захисту персональних даних клієнта і його замовлень. Ми не маємо доступу до ваших персональних банківських даних і не зберігаємо інформацію про вашому рахунку або кредитній карті.

Детальніше

 

Конфіденційність

Інтернет-магазин Твіті шанобливо ставитися до Вашої довіри до нас і приватного життя наших клієнтів. Вся інформація що надається Вам - набуває статус конфіденційної і захищається від небажаного перегляду. Всі дані використовуються виключно для інформування Вас про нові пропозиції, а також для виконання магазином своїх зобов'язань з доставки товару.

Детальніше