Ви можете вибрати зручний спосіб оплати із варіантів запропонованих нижче і в залежності від способу доставки який Ви вибрали:

Само-вивіз.

Готівкою в магазині  Ви можете самостійно і без усіляких комісій і переплат та перевіривши якість і відповідність товару, розрахуватись за замовлення готівкою за адресою: 
м.Луцьк, Північний ринок(перетин вулиць Гордіюк і Соборності), магазин №95.
  • Понеділок - субота: з 10:00 до 19:00
  • Неділя: з 10:00 до 17:00
Переказ на карту Приватбанку В разі якщо Вам зручніше розрахуватись безготівковим способом оплатичи чи розрахуватись зазделегідь, Ви можите зробити передоплату за Ваше замовлення і воно буде ждати Вас у нашому магазині.

 Прочитати детальніше про доставку.

 

“Нова пошта" на склад.

Готівкою у відділенні "Нової пошти" Оплата готівкою у відділенні "Нової пошти" при оформленні самовивозу в центрах видачі замовлень в вашому місті.
Переказ на карту Приватбанку В разі якщо Вам зручніше розрахуватись безготівковим способом оплати чи розрахуватись зазделегідь, Ви можите зробити передоплату за Ваше замовлення і Ви не будете переплачувати за переказ коштів через посредника.

 Прочитати детальніше про доставку.

 

Кур'єром “Нової пошти” до Ваших дверей.

Готівкою через кур'єра "Нової пошти" Оплата готівкою кур'єру "Нової пошти" при оформленні адресної доставки до дверей.
Переказ на карту Приватбанку В разі якщо Вам зручніше розрахуватись безготівковим способом оплати чи розрахуватись зазделегідь, Ви можите зробити передоплату за Ваше замовлення і Ви не будете переплачувати за переказ коштів через посредника.

 Прочитати детальніше про доставку.

 

“Укрпошта" у відділення.

Готівкою у відділенні "Нової пошти" Оплата готівкою у відділенні "Укрпошта" при оформленні самовивозу в центрах видачі замовлень у вашому місті.
Переказ на карту Приватбанку В разі якщо Вам зручніше розрахуватись безготівковим способом оплати чи розрахуватись зазделегідь, Ви можите зробити передоплату за Ваше замовлення і Ви не будете переплачувати за переказ коштів через посредника.

 Прочитати детальніше про доставку.

 

Чи зможу я повернути товар, якщо він мені не підійшов?

У разі, якщо товар Вам не підійшов, ви можете його повернути згідно з умовами повернення товарів для наших покупців:

  • ми гарантуємо 100% прозору схему повернення коштів;
  • на Ваш вибір ми запропонуємо кілька способів повернення коштів.

Прочитати детальніше про умови повернення.